8 Mart 2013 Cuma

SİMLİ OJELER İLE YENİLEMELER
Minik su damacanaları eski renkleride güzeldi ama illaki bana ışıldayacak, pırıldayacak o yüzden simli ojeler ile canlandırdım ve minik deniz kabukları ile yenilendilerGördügünüz kürdanlık eskiden limonluktu, kapagını attım ve onu kürdanlık yaptım tabii simli ojeler ile renklendirmesem bu kürdanlık kesin bana küserdi


  
Bu minik biblolarımsa annemin bana hatıraları onlarda simli ojelerden nasibini aldılarNikah seker sepetleride kararmıslardı :) hemennn simli ojelerim devreye girdiler içinin solan ciceklerinin yerine ise minik güllerimi tanzimledim


Ve minik orkestram minik zencilerim hahaa allahım yaaa biri elimden alsın bu simli ojeleri yakında her yere sürmeye baslayacagım gerci bir taraftan dertde etmiyor degilim yaa memleketde simli oje bulamaz oldum bu beni üzüyor ama careler tükenmez olmassa seffaf ojelere simli göz farlarını karıstırır yaparım yeni isler :))

3 yorum:

 1. simli oje deyip geçmeyelim harikalar yaratmışsınız. renk katmışsınız birsürü objeye. eline, zevkine sağlık. keyifli günlerde kullan:))
  sevgilerimle

  YanıtlaSil
 2. canımsın simli ojen bitsede dert etme..ben sana alır gelirimm..

  YanıtlaSil
 3. yine harikalar yapmış benim yavlum ama korkuyom geldiğimde damadımıda simlenmiş bulcam die kikiki

  YanıtlaSil

HOSGELDİNİZ :)

Yorumlarınız benim için çok önemlidir. Google hesabı olmayan arkadaşlar yorumlama biçiminden anonimi işaretleyerek isimlerini bırakıp yorum yapabilirler.